​KONTAKT DIN UU-VEJLEDER

Josephine Drefeld
Mail: josephine.drefeld@egekom.dk
Tlf.: 7259 9235
Vejleder for Hampelandskolen, Toftehøjskolen, Lærkeskolen.

Ungevejledning for unge født ml. d. 1.-15. i måneden bosat i Stenløse skoledistrikt.​

Stine Wilken
Mail: stine.wilken@egekom.dk
Tlf.: 7259 9237
Vejleder for Ganløse Skole, Maglehøjskolen

Ungevejledning for unge bosat i Ganløse & Smørum skoledistrikt født ml. d. 1.-15. i måneden (Smørum).​

Line Krogh Jensen
Mail: line.jensen2@egekom.dk
Tlf.: 7259 9236
Koordinator samt vejleder for Stengårdsskolen, Egedal 10. klassecenter.

Ungevejledning for unge født ml. d. 16.-31. i måneden bosat i Stenløse skoledistrikt​

Trine Byrnak
Mail: trine.byrnak@egekom.dk
Tlf.: 7259 9233
Vejleder for Bækkegårdsskolen, Stenløse Privatskole.

Ungevejledning for unge bosat i Ølstykke skoledistrikt.​

Michael Friis Petersen
Mail: michael.f.petersen@egekom.dk
Tlf.: 7259 9234
Vejleder for Balsmoseskolen, Søagerskolen og Boesagerskolen.

Ungevejledning for unge født ml. d. 16.-31. i måneden bosat i Smørum.​

Trine Greig
Mail: trine.greig@egekom.dk
Tlf.: 7259 9232

STU-vejledning for unge i Egedal Kommune samt Fyrtårnet i Ølstykke (dagbehandling), Naturskolen Mir i Ledøje (dagbehandling)​

Kontakt os​

UU Egedal, Hindbærvangen 224, 2765 Smørum 


E-mail: uuegedal@egekom.dk

Telefon: 72 59 89 60

Firma info

CVR: 29188386

Ung Egedal

Hindbærvangen 224, 2765 Smørum, Denmark